Teenused

Kas Sa tahad, et raamatupidaja on palju enamat, kui lihtsalt teenusepakkuja?

Baltic Accounting Company OÜ teenused on ülesehitatud põhimõttele:

  • Me usume, et muudame Sinu elu lihtsamaks.
  • Me teame, et saame Sulle luua väärtuseid, mis annavad hoogu Sinu ettevõtte arengule.
  •  Me oskame leida lahendusi ka kõige keerukamates olukordades.

Raamatupidamine, mis muudab Sinu ettevõtte edukamaks!

Eesti ettevõtjad on leidlikud ja suudavad ise palju ära teha. Aga alati kerkib küsimus – kas pusida ise või pöörduda spetsialisti poole? Kui Sul on autoga mure, siis lähed Sa remonditöökotta. Kui Sul on raamatupidamise osas küsimusi, siis pöördu meie poole. Meil on raamatupidamiskogemust ühtekokku üle 30 aasta ja me teame lahendusi.

 Raamatupidamine

Personaliarvestus  – kuidas olla olukorra peremees!

Kui suur on hetkel tulumaksuvabamiinimum? Millisel juhul võib tööleping olla suusõnaline? Kuidas muuta töölepingut?

Nii neile kui paljudele teistele küsimustele me teame vastuseid. Säästame Sinu aega erinevate seadustega tutvumisest, millega tuleb Sul kokku puutuda kui Sinu ettevõttes on töötajad.

Personaliarvestus

Aastaaruanne – Sinu ettevõtte visiitkaart!

Kas aastaaruande koostamine on Sinu jaoks meeldiv kohustus? Või tuleb aruande esitamise aeg Sulle alati üllatusena? Ära vaeva ennast ja jäta aruande koostamine spetsialistide hooleks. Usu, tulemused võivad olla Sulle üllatavad!

Aastaaruanne

Äriteenused – lisaväärtus Sulle!

Nagu ütleb Eesti vanasõna – kaks pead on ikka kaks pead. Olenemata olukorrast on alati hea kellegagi konsulteerida või arutada. Kellegagi, kes näeb asju veidi teise nurga alt või kes oskab esitada mõtlemapanevaid küsimusi. Äriteenused on just Sulle, kui vajad nõu näiteks juriidilistes küsimustes. Oleme enda ümber koondanud hulganisti väga häid Eesti tegijaid, kellega üheskoos suudame leida lahenduse ka väljapääsuta tunduvale olukorrale.

Äriteenused

 

Aadress

Pärnu mnt 139 C, Tallinn 11317

Telefon: +372 5373 4434

Meie meeskonnal on kokku üle 30 aasta praktilist kogemust raamatupidamises. Me teame, millised lahendused töötavad ja millised mitte.